aizmirsi paroli?
no-face

Pārbaudītākais Elektrības taupīšanas veids

Lai ietaupītu nav jātērē lieki līdzekļi ieviešot ko jaunu. Vecais labais un videi draudzīgākais veids ir - elektrības atslēgšana visām ierīcēm, kas ir mājās (nu vienīgi var vēl ledusskapi atstāt A klases). Uz nakti izslēdz pilnībā elektrības slēdžus (vajadzēs iegādāties slēdžus un pagarinātājus ar ieslēgšanas un izslēgšanas funkciju) visām iekārtām, jo arī gaidīšanas režīmā iekārtas patērē enerģiju.
Mans ietaupījums no 300 - 350 kilovatiem mēnesī bija uz 150 - 160 tātad vidēji var ietaupīt pat 50%. Tas ir reāli. Tātad no 22 latiem jau šķirsies tikai no 11 latiem, jeb gadā jau 135 latiem. Jāatceras, ka ietaupījumus labāk novirzīt kādos noguldījumos, tad ietaupījuma vērtība var pieaugt vēl par 8% - 20 %

1 komentārs:

NoFace

marc (19/10/2010 12:34)

Es nopirku taimer, ko sprauž rozetē un uzstādīju laiku, kad jāieslēdzas ierīcei. Piemērm uzstādiju, ka pa nakti boileris atslēdzas un ieslēdzas stundu pirms mostos un atkal pa dienu izslēdzas un tad vakarā ieslēdzas. Taupījumu neesmu vēl mērijis, bet nu ceru, ka tas atspoguļosies uz rēķiniem.

Pievieno komentāru:

No-Face

*Obligāti aizpildāmie lauki

Kāpēc reģistrēties Taupinaudu.lv?

  • Lieto budžeta plānotāju un kontrolē savus tēriņus
  • Pievieno savus un vērtē citu iesūtītos taupīšanas padomus, piedalies diskusijās

Taupīt un ekonomēt var ne tikai lielās lietās – reģistrējies un pastāsti kā Tu ikdienā Taupi Naudu.

Tavs stāsts būs noderīgs mums visiem un, iespējams, kādam tā var izrādīties izeja no sarežģītas situācijas.

Vai pēdējā laikā esat sākuši pievērst uzmanību saviem tēriņiem?